BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

Služby

S poradci společnosti IN-Broker můžete konzultovat následující oblasti:

Bydlení

Bydlení je jedna z největších položek z rodinného rozpočtu, ať už vlastní nebo nájemní. Financování předchází pečlivá rozvaha, postavená na hlubších hodnotách než je výše úrokové sazby.

Renta

Chcete si ve třetím věku zachovat stejnou životní úroveň? Nebo si penzi dopřát dřív než „na stará kolena“? Ať penzista nebo rentiér, vaše životní úroveň v době odpočinku se dá velmi dobře naplánovat a také významně ovlivnit, začnete-li plánovat včas.

Rizika

Je to typický český nešvar: o tom, co ohrožuje naše zdraví a náš majetek, raději nepřemýšlíme. Vyplatí se pojmenovat si rizika a rozhodnout se, která z nich ošetřit. Pomůžeme vám s rozvahou i s výběrem vhodného zajištění.

Správa majetku

Vše, co jste vy nebo vaši předci vybudovali, si zaslouží smysluplnou péči. Majetné dynastie uvažují jinak, než jsme zvyklí. Starší generace se nepovažují za majitele rodinného jmění, ale za jeho správce: o majetek pečují, aby ho předali dalším generacím. Jak vnímáte rodinný majetek vy?

Radosti, přání a cíle

Některá přání si splníme, jiná zůstanou celý život nesplněná. Proč? O svých snech s námi můžete mluvit nahlas,  přemýšlet o nich, plánovat. Vždyť jsou často tím nejdůležitějším, co vás v životě čeká.

Děti

Jsou naším odkazem, jsou naše radost i starost. Co jim chcete dopřát, jak je do života připravit?